Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

 

 

PIELGRZYMKA 2014

JEZU, UFAM TOBIE” – to hasło tegorocznej pielgrzymki.   Najczęściej organizatorzy pielgrzymki, układając hasło, sięgają po słowa biblijne, przywoływane przez Papieża w jego orędziu na dany rok. Hasło pielgrzymki zamieszczone jest każdego roku na znaczku pielgrzyma. Tematy konferencji dostosowane są do hasła pielgrzymki.  W łódzkiej pielgrzymce zarówno nauki, jak i rozmyślania prowadzą księża. Nie praktykowane są prelekcje osób świeckich, ale mikrofon dostępny jest dla wszystkich. Pątnicy niejednokrotnie dzielą się swoimi refleksjami  i doświadczeniami.

 

89. Piesza Pielgrzymka Łódzka na Jasną Górę rozpoczyna się 21 sierpnia Mszą św. o godz. 6.00 przy kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi przy ul. Łąkowej 40.

źródło:  http://pielgrzymka.lodz.pl/lpptest/

 


 

POLECAMY

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszej księgarni celem zakupu cegiełki z której dochód przeznaczony będzie na wzniesienie pomnika Lecha Kaczyńskiego przy placu Komuny Paryskiej, na skwerze, któremu Rada Miejska nadała niedawno imię tragicznie zmarłego prezydenta.

 

Księgarnia Wojskowa im. gen. dyw. Stefana Grota-Roweckiego

Łódź, Tuwima 34

 


POLECAMY
 

NOWOŚCI !!!!!
 


PROMOCJA !!!
OBNIŻKA CEN KSIĄŻEK
 
 

PROMOCJA !!!
OBNIŻKA CEN KSIĄŻEK WYDAWNICTWA ZYSK
 
 
 

PROMOCJA !!!
OBNIŻKA CEN KSIĄŻEK
 
 

 

 
 

 

Stefan Paweł Rowecki, ps. „Grot”, „Rakoń”, „Grabica”, „Inżynier”, „Jan”, „Kalina”, „Tur” (ur. 25 grudnia 1895 w Piotrkowie Trybunalskim[2], zm. 1-2 sierpnia[3] 1944 w Sachsenhausen) – generał dywizji Wojska Polskiego, komendant główny Armii Krajowej (dowódca Sił Zbrojnych w Kraju) (od 14 lutego 1942 do 30 czerwca 1943), teoretyk wojskowości.

 

Czytaj więcej >>>

 

 

Dyplom przekazany przez naszą księgarnię
Panu Premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Album Panu Premierowi Kaczyńskiemu został przekazany przez szefa łódzkiego PIS-u Marcina Mastelarka
 

 

Time passed:
1
1
4
4
Days
0
0
5
5
Hours
3
3
1
1
Minutes
5
5
8
8
Seconds
 
 

 

 
 
 
 

Nasi Przyjaciele

 

     

     

     Młodzieżowa parafialna orkiestra dęta "Ad Astra" Andrzejów. Dyrygent maestro Stanisław Tetera

   

 
Web Traffic: Today 65 | Yesterday 74 | This week 139 | This month 1187 | Total 22237 | Powered by CoalaWeb